Drodzy Krwiodawcy!
Od piątku (26 czerwca) wznawiamy pobór krwi pełnej grupy AB RhD+.
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!
Opublikowano: 25.06.2026
Bliscy Krewni,
w piątek (26 czerwca) akcja krwiodawstwa na Rynku w Żywcu z powodu wysokich temperatur zostanie przeniesiona do Stacjonarnego Punktu Poboru Krwi w Żywcu w godzinach 7.30-12.00.