Przejdź do treści Przejdź do nawigacji głównej

Opublikowano: 23.06.2026

Od 26 czerwca wznawiamy pobieranie krwi grupy AB RhD+

Drodzy Dawcy,

od piątku (26 czerwca) wznawiamy pobór krwi pełnej grupy AB RhD+.

Zapraszamy wszystkich Dawców do rejestracji i oddawania krwi w naszych punktach stacjonarnych oraz podczas akcji wyjazdowych.

Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i nieustanną gotowość do niesienia pomocy!

Wróć do aktualności