
Opublikowano: 26.06.2026
Drodzy Krwiodawcy!
W trosce o racjonalną gospodarkę krwią od 29 czerwca do odwołania wstrzymujemy pobór krwi pełnej grupy B RhD+.
Bardzo prosimy o zaplanowanie oddania krwi pełnej w późniejszym terminie. O wznowieniu pobierania krwi grupy B RhD+ będziemy informowali odrębnym komunikatem.
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!