Drodzy Krwiodawcy!
Od piątku (26 czerwca) wznawiamy pobór krwi pełnej grupy AB Rh+. Od poniedziałku (29 czerwca) wstrzymujemy pobór krwi pełnej grupy B RhD+.
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!
By k.jedrkiewicz